| Package | Bag |
|---|---|
| Series | B32 |
| RoHS | RoHS |
| Size | 9.50mm Dia x 7.00mm H |
| Color | Orange |
| Shape | Round |
| Part Status | Active |
| Switch Type | Tactile |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Mounting Type | Slip On |
| For Use With/Related Products | B3F and B3W Series |
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | B32 |
| RoHS | RoHS |
| Size | 9.50mm Dia x 7.00mm H |
| Color | Orange |
| Shape | Round |
| Part Status | Active |
| Switch Type | Tactile |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Mounting Type | Slip On |
| For Use With/Related Products | B3F and B3W Series |