| Package | Box |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | RF Generator |
| Function | - |
| Part Status | Obsolete |
| Display Type | Analog |
| Signal Types | RF |
| Supply Voltage | 120, 220, 240V |
| Frequency - Max | 450 MHz |
| Number of Channels | 1 |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | RF Generator |
| Function | - |
| Part Status | Obsolete |
| Display Type | Analog |
| Signal Types | RF |
| Supply Voltage | 120, 220, 240V |
| Frequency - Max | 450 MHz |
| Number of Channels | 1 |