| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator, Analog |
| Function | Sweep |
| Part Status | Obsolete |
| Display Type | Analog |
| Signal Types | Sine, Square, Triangle |
| Supply Voltage | 115, 230V |
| Frequency - Max | 200 kHz |
| Number of Channels | 1 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator, Analog |
| Function | Sweep |
| Part Status | Obsolete |
| Display Type | Analog |
| Signal Types | Sine, Square, Triangle |
| Supply Voltage | 115, 230V |
| Frequency - Max | 200 kHz |
| Number of Channels | 1 |