| Package | Tray |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator |
| Function | Sweep |
| Part Status | Obsolete |
| Display Type | LED |
| Signal Types | Sine, Square |
| Supply Voltage | 100 ~ 240V |
| Frequency - Max | 70 GHz |
| Number of Channels | - |
| Package | Tray |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator |
| Function | Sweep |
| Part Status | Obsolete |
| Display Type | LED |
| Signal Types | Sine, Square |
| Supply Voltage | 100 ~ 240V |
| Frequency - Max | 70 GHz |
| Number of Channels | - |