| Package | - |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Pseudorandom Binary Sequence Generator |
| Function | PRBS |
| Part Status | Active |
| Display Type | - |
| Signal Types | - |
| Supply Voltage | 5V |
| Frequency - Max | 24 GHz |
| Number of Channels | 3 |
| Package | - |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Pseudorandom Binary Sequence Generator |
| Function | PRBS |
| Part Status | Active |
| Display Type | - |
| Signal Types | - |
| Supply Voltage | 5V |
| Frequency - Max | 24 GHz |
| Number of Channels | 3 |