| Package | Box |
|---|---|
| Series | 4010 |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator, Analog |
| Function | Sweep |
| Part Status | Active |
| Display Type | No Display |
| Signal Types | Sine, Square, Triangle, Ramp, Pulse |
| Supply Voltage | 120, 230V |
| Frequency - Max | 2 MHz |
| Number of Channels | 1 |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | 4010 |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator, Analog |
| Function | Sweep |
| Part Status | Active |
| Display Type | No Display |
| Signal Types | Sine, Square, Triangle, Ramp, Pulse |
| Supply Voltage | 120, 230V |
| Frequency - Max | 2 MHz |
| Number of Channels | 1 |