| Package | Box |
|---|---|
| Series | Lucid |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator, Analog |
| Function | Sweep |
| Part Status | Active |
| Display Type | Analog |
| Signal Types | RF, Sine, Square |
| Supply Voltage | 90 ~ 264V |
| Frequency - Max | 12 GHz |
| Number of Channels | 1 |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | Lucid |
| RoHS | RoHS |
| Type | Function Generator, Analog |
| Function | Sweep |
| Part Status | Active |
| Display Type | Analog |
| Signal Types | RF, Sine, Square |
| Supply Voltage | 90 ~ 264V |
| Frequency - Max | 12 GHz |
| Number of Channels | 1 |